Nilfisk

Odkurzacze, zamiatarki, myjki ciśnieniowe, urządzenia sprzątające

Z myślą o firmach świadczących profesjonalne usługi czyszczenia powierzchni podłogowych oraz o właścicielach domów jednorodzinnych i niedużych wspólnot mieszkaniowych przygotowaliśmy szerokie spektrum produktów marki Nilfisk – od półprofesjonalnych urządzeń sprzątających, aż po specjalistyczne odkurzacze przemysłowe. W tej grupie nie brakuje również funkcjonalnych myjek ciśnieniowych.

Czym cechuje się asortyment Nilfisk?

Z serii produktów do utrzymania porządku wydzielono te, które można wykorzystać w domowych warunkach – mają optymalną wydajność do zadbania o mniejsze powierzchnie. Idealnym tego przykładem jest myjka ciśnieniowa Nilfisk. Moc czyszczenia sprzętu znajduje się na poziomie 2,2 kg/siłę i ciśnieniu pompy wynoszącym 120 barów. Urządzenia tego typu mogą być stosowane codziennie do prac o niskiej intensywności. Dodatkowym ułatwieniem są dysze w systemie 4 w 1, których zmiana następuje płynnie poprzez przekręcenie dłonią niebieskiego elementu na przedniej głowicy. 

Myjki wysokociśnieniowe Nilfisk dedykowane dla profesjonalistów mają budowę i wyposażenie gwarantujące nieprzerwaną pracę nawet przez 8 godzin. Znamionowa moc czyszczenia wynosi 6,7 kg/siłę i ciśnieniu 195 barów. Rama tej maszyny wykonana została ze stali nierdzewnej, a wysokiej jakości czterotłokowa pompa C3, sprawiają, że taka myjka wysokociśnieniowa Nilfisk będzie inwestycją na wiele lat. Różne typy produktu znajdą zastosowanie zarówno w gospodarstwie rolnym, warsztacie samochodowym, budownictwie, biurach, jak i zakładach przemysłowych. Wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania!

Sprzątanie dużych powierzchni dzięki odkurzaczom biurowym i zamiatarkom Nilfisk 

Postaw na ergonomię, bezpieczeństwo oraz ekonomiczne wykorzystanie czasu i materiałów eksploatacyjnych (w tym wody czy prądu)! Odkurzacze przemysłowe Nilfisk są wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Niektóre modele idealnie nadają się dla firm świadczących usługi sprzątania powierzchni – są dobrze przystosowane do transportu. Specjalistyczne filtry przeciwpyłowe i końcówki pozwalają na pracę w naprawdę trudnych warunkach np. stolarniach, budownictwie itp. 

Mniejsze gabarytowo odkurzacze przystosowane są do sprzątania pomieszczeń biurowych, sklepów o niedużych powierzchniach, pokoi hotelowych i restauracji. Utrzymanie porządku na bardzo dużych powierzchniach (takich jak: hale produkcyjne, magazyny, centra logistyczne oraz w przemyśle ciężkim), wymaga maszyny, która będzie niezawodna i niezwykle wydajna. Z pomocą przychodzą zamiatarki samojezdne Nilfisk. Wyposażone zostały w intuicyjny panel sterujący, pojemny zbiornik.
Skontaktuj się z nami. Wykwalifikowani pracownicy SilentService dopasują urządzenia sprzątające do Twoich indywidualnych potrzeb!